Uczelnia panstwowa, czy prywatna – co wybrac

Podaż strukturalnych kształtowników stalowych dla przemysłu budowlanego

Podaż stalowych profili konstrukcyjnych do budowy światowego rynku nigdy nie było bardziej skuteczne, z licznymi wysokiej jakości produktów dostępnych w tym stalowych kształtowników, prętów i kształtach. Zakres kształtach (profile stalowe znane w Wielkiej Brytanii lub profili stalowych jak znane w całej Europie) jest bardzo szeroki w tym uniwersalne belki i kolumny uniwersalne.

Hollow Segmenty stalowe

Kształtowniki zamknięte (RHS, SHS, a CHS) są dostępne w rozmiarach metrycznych, które są wspólne zarówno w Wielkiej Brytanii i na całym kontynencie. RHS oznacza rectangularsections, SHS dotyczy squaresections i CHS oznacza circularsections.

kształtowniki zamknięte mogą być albo gorące wykończone na zimno lub wykończone formed.Hot kształtowniki zamknięte są dostarczane zgodnie z normą EN10210, podczas gdy norma Euro formowanych na zimno kształtowników zamkniętych są dostarczane wymiarach EN10219.Although gorących utworzonych odcinków gotowych i zimno mogą być identyczne, zdolności nie są, więc nabywca powinien zachować wielką ostrożność pompa ciepła Nibe, aby zapewnić kolejność poprawnej klasy.

Sekcje Otwarty stalowe

Otwarte sekcje (Forexample, uniwersalne belki, uniwersalne kolumny andH sekcje) są również powszechnie dostępne w branży budowlanej. Gatunki do otwartych sekcji są standaryzowane w Europie, ale należy podkreślić, że rozmiary nie. W Wielkiej Brytanii odcinki są wytwarzane zgodnie z BS 4-1: 1993, która przekształca pomiary cesarskie metryczne (na przykład 36 „staje 914mm) .Jednakże jedynie wymiary lądowe mogą być uważane betruly metryki.

Terminologia jest zbyt różne. W Europie kontynentalnej belki są znane jako sekcjach I i kolumny są znane jako Hsections. W Wielkiej Brytanii, terminy używane są Universal Belki (UB) i Universal Kolumny (UC).

Najczęściej spotykane są gatunki S235, S275 i S355, a nazwa ta odzwierciedla nominalnej granicy plastyczności (ów) dla stali konstrukcyjnej. Different badania mogą być dostępne w zależności od zamierzonego celu nierdzewnej. Na przykład, badania wpływu niskiej temperatury może beperformedto ustalenia thatsteelrequired do stosowania w bardzo niskiej temperaturze roboczej (nawet od -50º C), jest odpowiednia.

Aby dowiedzieć się więcej na temat korzyści płynących z używania profili stalowych konstrukcyjnych w projekcie budowlanym, skontaktuj się dziś Masteel UK Limited. Kliknij tutaj, aby skontaktować się z nami.

– autor artykułu