Praca i studia – jak to pogodzic

Praca i studia - jak to pogodzic

Business Consulting – Jak korzystać z konsultantem ułatwią organizacyjną wyznaczanie celów

Doradztwo biznesowe stwierdził, że teoria wyznaczania celów jest szczególnie przydatna w przewidywaniu kojarzy zachowania. W wielu sytuacjach biznesowych, współpracowników byli przedstawiciele handlowi. Firma, która może pracować, może jako przykład, producenci wysokiej klasy meble włoskie. Przedstawiciele handlowi, że zgłoszone do was mogą być wszystkie niezależnych wykonawców, którzy przeprowadzili wiele niekonkurującymi linie.

The, jest ona wykorzystywana przez konsultantów biznesowych, teoria wyznaczania celów i motywacji twierdzi, że wysiłki skierowane na osiągnięcie specjalnie wyznaczonych celów. Bramki są dwie główne funkcje: stanowić źródło motywacji oraz do kierowania zachowaniem. Bramka pozwala także osoba ustalić, jak wiele wysiłku włożyć w swoją pracę. Główne cele, które nasz dział sprzedaży pragnąc osiągnąć http://harmoniasmakow.pl/noodle-konjac były roczne cele sprzedażowe. Jednak inne bardziej subiektywne cele zostały również zaliczone: takie jak te oparte na typach nowych dealerów otwarty w roku lub poziom pomocy wyposażona należności problemów.

Według tej teorii, ambicja i chęć osiągnąć cel musi być przywiązany do przyjęcia danej osoby do bramki. W rzeczywistości, można ściśle współpracował z przedstawicieli handlowych, aby ustawić swoje indywidualne cele. Być może chciał im uczestniczyć w celu stworzenia buy-in i akceptacji. Jeśli tak jest, jako konsultant biznesowy, kiedy cię pouczyć, może całkowicie zgadza się ze stwierdzeniem o konieczności tworzenia i wszczynającego osiągalne cele dla swoich przedstawicieli handlowych. Jeśli nie Swiecki osiągalne cele, będziesz bardziej niż prawdopodobne zobaczyć cele odrzucone, ponieważ nasze postrzegane jako zbyt trudne, albo dlatego, że nie są wystarczająco jasne w wyjaśnianiu tego, co oczekuje zachowania.

http://tarasfactory.pl
– autor artykułu