Jakich jezykow obcych warto sie uczyc

Jakich jezykow obcych warto sie uczyc

Nauka Nauka za krytycznej Leadership

Idee nie w połączeniu z działaniem nigdy nie stają się większe, niż w komórkach mózgowych oni zajmują – Arnold Glasgow

Wiele osób chciałoby być dyrektor generalny lub kierownik restauracji, ale nigdy Twill osiągnąć to idzie. Mają wykształcenie i doświadczenie, ale brakuje im zasadniczy aspekt pracy, który ogranicza ich zdolność do osiągnięcia sukcesu – umiejętność wykonywania krytyczną planu lidera.

Pierwszym krokiem na drodze do stania się wielkim menadżerem jest dowiedzieć się, co wielkie zarządzanie wygląda. Wiedza to potęga. Uczenie się wszystkiego o tej pracy, w miejscu pracy i innych, jest niezbędna do rozwijania w sobie lidera. Bez sięgania poza to, co jest obecnie „norma” to najlepsze co możesz liczyć to powtarzać błędów z przeszłości.

Prosząc średnią ukończył uniwersytet opisać wielką menedżera dadzą nieskończoną konto zadań, które należy wykonać w celu zarządzania restauracja. Są dobrze zorientowani w „dzień po dniu” prowadzeniem zakładu. Niestety, kierownik sprawia lub łamie swoją karierę na wyniki.

Przeciętny człowiek może uruchomić restaurację, ale gdy prosząc ich, co chcą mieć miejsce w przyszłym tygodniu, miesiącu lub roku – jakie będą wyniki ich działalności to są wyciszone. W rzeczywistości, wiele osób z którymi rozmawiam zapomnieć do listy ‚nadal w biznesie „jako jednego ze swoich celów.

Celem krytycznej Leadership ma pomóc menedżerom ocenić ich świadomości skutecznego wykonania i jak mogą stworzyć strategię, która pomoże im wylądować swoją wymarzoną pracę. Jednym z najlepszych sposobów, aby nauczyć się sztuki krytycznej przywództwa jest do stosowania zasad do swojej strategii poszukująca pracy. Nie bądź inna osoba, która po prostu kładzie CV „tam” i ma nadzieję, że coś się wydarzy. Ziemia ich praca przez loteria nielicznymi ‚top menedżerów.

– autor artykułu