Studia dzienne, czy zaoczne

Hedge Fund Staże – Jak skutecznie konkurować dla najlepszej Hedge Fund Internships

Dawno minęły czasy dużych funduszy hedgingowych rekrutację bezpośrednio na uczelniach w całym kraju. Poszedł za czasy funduszy walczą o najlepszych i najzdolniejszych z ogromnymi premiami i podpisywania lukratywnych pakietów kompensacyjnych. Aktualne warunki rynkowe oznaczają menedżerowie są zazwyczaj cięcia personelu zamiast zatrudniać nowych współpracowników funduszy hedgingowych. Jednak firmy te nadal mają w większości te same obowiązki operacyjne mieli rok czy dwa lata temu i daleko mniej dochodów na pokrycie ich kosztów. To stwarza ogromną szansę dla studentów i niedawnych grads, aby ich stopy w drzwiach funduszy hedgingowych, dostarczając swoje usługi małym lub bez wynagrodzenia. W zamian za te grads zdobędą cenne praktyczne doświadczenie niezbędną do uzyskania kojarzy pozycję wiodących funduszy hedgingowych, gdy rynek nieuchronnie powraca.

Praktyki są zazwyczaj postrzegane jako stanowisk letnich dla studentów. Jednak przerażające rynku pracy robi staże bardziej atrakcyjne dla tych, którzy już z pewnym doświadczeniem finansowym, ale nie na tyle, by wylądować płatnej pozycji funduszy hedgingowych w tym otoczeniu rynkowym. Te osoby poszukujące pracy są zwykle jeden do czterech lat po studiach z jakimś znaczącym doświadczeniem na rynkach finansowych.

Czy jesteś ostatnich grad lub dopiero zaczynają swoją karierę uczelni, teraz to niesamowita okazja, aby dostać staż funduszy hedgingowych. Rozpocznij rozwijanie umiejętności i wznowić trzeba będzie lądować lukratywne stanowisko w pełnym wymiarze czasu w przyszłości. Kluczem jest wiedzieć, gdzie zacząć. Fundusze rzadko, jeśli w ogóle, staże pocztowe na ogłoszenia o pracy. Dlaczego oni? Jest to kosztowne i czasochłonne. Podobnie nie użyje rekrutację i łowców głów na znalezienie stażystów.

– autor artykułu