Czy kazdy powinien skonczyc studia

Czy kazdy powinien skonczyc studia

Zamiast polegać na bezpośrednich wnioskodawców. Ci motywację, aby uzyskać staż Hedgefund prawdopodobnie będzie musiał skontaktować się z co najmniej 50 do 100 menedżerów uzyskać garść wywiadów. Najprostszym sposobem, aby to zrobić, to wysłać list motywacyjny i wznowić bezpośrednio do kierownika rekrutacji.detektyw sopot Możesz znaleźć listę funduszy hedgingowych w stanie tutaj. Naprawdę zmotywowani kandydaci będą śledzić z rozmowy telefonicznej oraz, w stosownych przypadkach, zatrzymać się osobiście sprawdzić status swojego wniosku.

Kontaktując się bezpośrednio zarządzających funduszami jest tak skuteczny dla uzyskania staży, ponieważ wielu menedżerów nie są nawet świadomi mogliby użyć intern. Musisz zrobić mocne argumenty, dlaczego powinni zatrudnić i podać swoją gotowość do wykonania zadań administracyjnych, tak długo, jak masz okazję uczyć się od nich, jak menedżerów. Poświęć trochę czasu, aby napisać przekonujący list motywacyjny.

Twój sukces w poszukiwaniu stażu z funduszu zabezpieczającego zależy od motywacji i przekonywania. Nie należy się spodziewać, aby wylądować staż poprzez wysyłanie cztery lub pięć okładek pism do największych firm. W rzeczywistości, to jest mniejsze fundusze boutique, które są najbardziej prawdopodobne do podjęcia niechcianych stażysta. Należy bezwzględnie przestrzegać z każdego funduszu z wami skontaktujemy. Pamiętaj, że poszukiwanie stażu funduszy hedgingowych nie będzie łatwe, ale motywacja i wytrwałość będzie płacić ogromne dywidendy.

Dave Tarcap prowadzi badania funduszy hedgingowych w szczególności w odniesieniu do funduszy hedgingowych zatrudnienia. On pracował dla Merrill Lynch wraz z firmami doradztwa finansowego.

– autor artykułu