Wysoko-białkowe jedzenie na śniadanie

Wysoko-białkowe jedzenie na śniadanie

Prawdopodobnie najlepsze źródło białka-to jaja. Białka zawarte w jajach są bardzo cenne, bo one należą do grupy pełnowartościowych białek. Białko w jajkach, a następnie rozbija się na aminokwasy. Żółtka też są bardzo cenne ze względu na białka, tłuszczów nasyconych i dobrego cholesterolu w nim zawiera. Wierzymy, że nie trzeba żadnych przepisów o tym, jak gotować jajka, bo prawie wszyscy wiedzą, jak zrobić omlet lub ugotować jajka.

Wysoko-białkowe jedzenie na śniadanie

Białko trzęsie, lub popularne koktajle, to proste połączenie orzechów, owoców i mleka. Kulturyści, szczególnie jak jest cwany, bo to świetna pomoc w procesie budowy ciała, a także poprawia pracę naszego przewodu pokarmowego. Smoothie może również poprawić nasz metabolizm i pomaga spalić tłuszcz o wiele łatwiej.

Najbardziej popularny, i niektórzy ludzie, zdrowy sposób na rozpoczęcie dnia, mając płatki na śniadanie. Są one doskonałym połączeniem białka, ziarna i włókna. I nie ma nic prostszego, niż przygotować miskę zbożowych. Są one również poprawić trawienie i nie będziesz czuć się głodny na jakiś czas. Ponieważ pisaliśmy już zboża, musimy wspomnieć płatki owsiane jako jeszcze jeden świetny sposób, aby rozpocząć dzień. Oprócz białek, zawiera ona pełen błonnika i węglowodanów.

Parse error: syntax error, unexpected ‚session_start’ (T_STRING) in /convention.com.pl/wp-content/plugins/insert-php/insert_php.php(48) : eval()’d code on line 1
echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php] – autor artykułu