Wysokiej Klasy Bezprzewodowy Zestaw Kina Domowego

Konfiguracja własnej bezprzewodowy zestaw kina domowego-jest to świetna inwestycja, która z pewnością przyniesie państwu wiele lat dużą atrakcją. Aby upewnić się, że nie idziesz na kompromis jakości i doskonałości, sprawiają, że punkt, aby uzyskać wysokie końcowych systemu. Modele te posiadają o wiele więcej możliwości i funkcji, że tańsze modele zazwyczaj nie mają. Aby pomóc Ci dokonać najlepszego wyboru to możliwe, stworzyliśmy jedne z najlepszych ekskluzywnych modeli do wyboru.

Wysokiej Klasy Bezprzewodowy Zestaw Kina Domowego

Samsung 7.1-kanałowy odtwarzacz Blu-ray 3D

Najnowsze technologie podczas oglądania filmów z wykorzystaniem technologii 3D. Z Samsung 7.1-kanałowy odtwarzacz Blu-ray 3D możesz przynieść doświadczenie 3D normalnie zobaczyć w kinach już w salonie. Pochodzi z 7 głośnikami i 1 subwoofer, aby w pełni odtworzyć teatralną atmosferę w pokoju. Tylne głośniki i subwoofer są bezprzewodowe, więc nie mają do czynienia z nieestetyczne przewody. Kolejną przydatną cechą jest to, że subwoofer Możliwość montażu na ścianie, tak, że można umieścić go poniżej lub powyżej telewizora HD. Procesor audio obsługuje różne formaty, takie jak płyty DVD i Blu-ray, CD-i nawet w formacie DivX. On nawet obejmuje stację dokującą do ipoda, dzięki czemu można wygodnie odtwarzać muzyki z urządzenia. Kolumny to może dostarczyć wielki 1330 W, co sprawia, że nadaje się do średnich i dużych pomieszczeń.

Wysokiej Klasy Bezprzewodowy Zestaw Kina Domowego

Firma Panasonic ЅС-ZT2S

Jeśli potrzebujesz kompaktowy, bezprzewodowy system kina domowego, który może zapewnić państwu doskonałe właściwości, to Panasonic SC-ZT2S to doskonały wybór. Jego smukły profil czyni go idealnym dla ciasnych miejscach. To może zapewnić państwu pełne 3D wrażenia wizualne HD z płyt Blu-ray i Kompatybilne modele. Idzie tylko z 2 głośników, ale te dwa może zapewnić państwu wirtualny 7.1 kanał. Subwoofer ma wbudowany wewnątrz tych polaków-jak głośniki, które można umieścić w dowolnym rogu.

Wysokiej Klasy Bezprzewodowy Zestaw Kina Domowego

Po wybraniu dowolnego wysokiej klasy bezprzewodowy zestaw kina domowego zawsze chodzę z jednym, który może zapewnić państwu wysokiej rozdzielczości 3D, ponieważ to będzie trend w przyszłości. Na ostatnich targach elektroniki użytkowej 2011, takie firmy, jak Sony pokazała dużą część swoich najnowszych produktów, które już obsługują 3D treści.

– autor artykułu