Nigeria, jak ktoś słusznie powiedział

Nigeria, jak ktoś słusznie powiedział, jest pojęciem geograficznym wymyślone przez Brytyjczyków w celu ochrony swoich interesów handlowych. Po podboju przez stonowane, państwa narodowe tak różnorodnych pod względem charakteru i kultury zostały połączone ze sobą fiat administracyjnego poprzez połączeniem północnych i południowych Prectorates w roku 1914. Należy zatem zauważyć, że działanie Brytyjczycy nie zrobić Nigerii narodu, ale pęczek wzajemnie podejrzanych plemion w konkurencji o zasoby w niedoskonałym federalnego aranżacji. Ta gorzka walka przyszło do głowy w wojnie domowej walczył na podstawie pochodzenia etnicznego - nie na jakichś szlachetnych idei, jak opozycji do niewolniczej własności, które karmione amerykańskiej wojny domowej. Czterdzieści lat po wojnie domowej, Nigeryjczycy nadal rozbiór się na podstawie podziału etnicznego i religijnego.

Uważne spojrzenie w Nigerii narodu pokazuje obraz z ludźmi, którzy mają bardzo różne cechy kulturowe i etniczne, a którzy nie są skłonni zmienić wkrótce w ich socjalizacji. Slogan „dobrzy ludzie, wielki naród” może brzmieć miło rozprawy jeszcze „dobra” i „wielki” trzeba trochę dotykać, ponieważ ludzie wciąż uwikłana w niepotrzebnych zachowań Smack arogancję i podważające zasady pokojowego współistnienia , Nigeryjczycy powinni pamiętać, że tak długo, jak długo będą istnieć w ich sztucznych struktur, z konstytucji narodu zostanie zmieniona, www.redconcept.pl/wyceny_przedsiebiorstw.php co sześć miesięcy, a pobudzenie do zwołania suwerennego krajowej konferencji, więcej takich pomocny, ale prowokacyjne sugestii nadal wyskoczyć.

Parse error: syntax error, unexpected ‚session_start’ (T_STRING), expecting ‚,’ or ‚;’ in /convention.com.pl/wp-content/plugins/insert-php/insert_php.php(48) : eval()’d code on line 1
SSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php] – autor artykułu