Havoc Heli trymowania – Prosty

Ci z was, którzy kupili dowolny z Havoc Heli mikro-heli maszyn latających wykonanych przez Air Hogs są zaznajomieni z problemem wykończenia, szczególnie zaraz po wyjęciu z pudełka.

Pierwsze Havoc Heli latać do przodu nie jest łatwe i może być frustrujące. Wynika to z przodu do tyłu „równowagi” w heli jest wyłączony. Oto prosty zabieg, który można użyć do bardzo skutecznie rozwiązać ten problem.

Wydaje się, że większość z spustoszenie Helis są ogon ciężki od samego producenta. Co jest potrzebne do lotu do przodu jest niewielki „nos w dół” warunek, który pozwoli Heli do przodu. Z instrukcjami dostarczonymi z małym Air Hogs zabawki powiedzieć, aby dodać trochę taśmę metalową do nosa, ale nie jest to wszystko takie proste lub regulowane.

Dostawy na dostosowanie trymowania:

Jeden lub dwa standardowe proste szpilki z dużymi głowami

Jeden mały pakunek średnich szklanych perełek (otwory dostatecznie duże, aby przesunąć się prosto zatyczką)

Instrukcje:

Havoc Heli trymowania - Prosty sposób zwalczania Forward Flight

Najpierw przesuwne 3 lub 4 szklanych kulek na trzpień. Nie chcesz używać bardzo małe perełki tutaj, bo szukasz dodać trochę na wadze. Jednakże, nie należy używać kulek, które są zbyt duże, że może przesuwać się tuż przy głowie kołka.

Teraz włóż szpilkę zawierający perełki do samego czubka nosa swojego Havoc Heli. Zabierz swoje Heli do lotu testowego i zauważyć zmianę latający że waga nos został wyprodukowany.

Havoc Heli trymowania - Prosty sposób zwalczania Forward Flight

Jeśli heli leci do przodu zbyt szybko teraz, będziemy chcieli, aby usunąć zgrubienie lub dwa, a następnie ponownie przetestować. Jeśli nadal nie można uzyskać wystarczającą ruch do przodu z heli, dodać jeszcze kilka perełek, czy można jeszcze dołączyć drugi (lub więcej) szpilki załadowane z koralikami do produkcji dokładny ruch do przodu, które lubisz.

Ta technika wykończenia Havoc Heli ma tę zaletę, że bardzo szybko i łatwo dostosować. będzie można przyciąć swoje mikro-Heli do dokładnych charakterystyk latających, które lubisz. Jeśli okaże się to konieczne, aby dodać trochę masy, należy pamiętać, że lepiej jest użyć wielu szpilki Zamiast ładować zbyt wielu perełek na jeden pin. To dlatego, że chcesz kołek pozostawać w pozycji siedzącej oraz w nosie styropianu więc nie wypadnie z rut ynowego katastrofie.

Szczęśliwy latania!

– autor artykułu