Hardgainer Treningi – Jaki jest

Częstym błędem w wielu procedurach hardgainer treningu jest brak odpowiednio wykształconych dając rozważenia dla różnych typów włókien mięśniowych. Organizm ludzki ma dosłownie miliony włókien mięśniowych, z których wszystkie mają różne zadania do wykonania, a wszystkie z nich wymaga indywidualnego podejścia w celu osiągnięcia optymalnych rezultatów i wydajności.

Hardgainer Treningi - Jaki jest najlepszy rutynowego treningu Dla hardgainer

Aby przekazać tę wiedzę do planu hardgainers działanie musi uznać, że powinny one działać szybko swoje mięśnie skurcz najpierw na kilka dni, a na pozostałe dni pracy powolny skurcz mięśni pierwszy. Wynika to z samej logiki jako dlaczego na kilka dni to najlepiej do pracy biceps przed cieląt lub odwrotnie; zmieniających się rutynowych jest jednym z najpewniejszych sposobów oferują mięśniom nowe wyzwanie. To samo odnosi się do wolnych i szybkich skurcz mięśni. Więc pytanie brzmi, jak kierować różne grupy?

Odpowiedź na to pytanie tkwi w zwiększaniu jedynek bieżącej pracy plany o kilka nowych zestawów. Większość hardgainers już stosując różne zestawy, które mogą mieć 4-6 powtórzeń na górnej granicy skali wagi i od 8 do 12 na dolnym końcu. Dodać kilka nowych zestawów w przedziale od 20 do 30 powtórzeń, a nawet rozważyć robi bar-ustawić tylko z tylu powtórzeń, jak to możliwe.

Hardgainer Treningi - Jaki jest najlepszy rutynowego treningu Dla hardgainer

Początkowo dodać te nowe zestawy na koniec treningu, a następnie uruchomić na przemian ich rozpoczęciem treningu co 3 lub 4 cykli. Należy pamiętać, że powolny skurcz mięśni nie potrzebują tyle czasu odzyskiwania tak szybko skurcz mięśni tak zachować czas pomiędzy zestawami do nie więcej niż 20 sekund dla najlepszych rezultatów.

W połączeniu z odpowiednią dietą i odpowiednią resztą, umożliwi to hardgainers aby utrzymać się na budowaniu masy mięśniowej i zwiększa ich ogólną siłę i wielkość.

Hardgainer Treningi - Jaki jest najlepszy rutynowego treningu Dla hardgainer

Get Your hardgainer bezpłatny Treningi raport

Kliknij tutaj, aby otrzymać bezpłatny raport na temat Hardganer treningi i zobacz jak wyzwalać gwałtowny wzrost mięśnia w możliwie najkrótszym czasie.

http://cykada-tattoo.pl – autor artykułu