Jak zrobić domową maseczkę do twarzy

Ostatnio bardzo modne są naturalne kosmetyki. Maseczkę można zrobić uzywając produktów, jakie mamy w szafie. Opium, kraj opiera się na leki (w zasadzie opium, oczywiście) – to nie tylko pas ziemi między USA i Aztlan (co było dawniej nazywane Meksyk) – jest domem dla Matta, który jest klonem potężnego leku Pan znany jako El PatrĂłn. W opium pola są eejits (znane również jako zombie lub Crots), które są ludzie (najczęściej nielegalnych), które mają układ komputerowy w ich mózgach, które czyni je całkowicie pod kontrolą nadzorcy. Jako Matt dowiaduje się więcej o sobie i El PatrĂłn dowiaduje się, że jest w wielkim niebezpieczeństwie. Teraz, Matt musi odnaleźć swoją drogę z opium i uciec El PatrĂłn Power głodne rodziny, jeśli chce przetrwać, a nawet jeden dzień, za darmo. Ale Matt napotyka jeden wielkie niebezpieczeństwo, jest on oznaczony klon i że sama może doprowadzić go do tego, co może być płytkim grobie.

pomysły Nancy Farmer łączą elementy obecne w najbliższej przyszłości jest jednym z najbardziej złośliwie kuszące ustawień czytałem ow tygodni. Znaki były głównie głębokie i różnorodne, choć niektóre były jednowymiarowe. Ponadto, nawet w okolicznościach podanych w książce, miałem problemy ze zrozumieniem, jak on może mieć dzieci skomplikowanych myśli.

Ponadto, futurystyczne podmioty będąc fascynująco hi-tech nie zostawiaj wszystkich podmiotów obecnych meksykańskich tyłu. Zapewnia to zarówno relatable i niewyobrażalnie niesamowitą oprawę historii. Daję tej powieści 8,5 / 10. Oczyszczanie przez Matthew Damante

Czy jest to świętokradztwo, Pragnienie, że jesteś czysty? Bo ja jestem tylko zdegustowany, nic mniej i nic więcej.

– autor artykułu