Jak dobrać odpowiedni płaszcz?

Nie każdy płaszcz będzie dobry dla każdego. Niektóre fasony dobrze leżą tylko na szczupłych osobach, a na otyłych inne. Książka i jego nauki odgrywać znaczącą rolę w niedawnym filmie Freedom Writers udziałem dwu- czasu do Oscara aktorka Hilary Swank. Ona gra młodego nauczyciela, który inspiruje jej klasę zagrożonych uczniów, znany również jako śledczy, kiedy przechwytuje rasistowskie rysunek jednego z nich i używa go, aby nauczyć je o Holokauście.Przykładowe usługi modernizacji linii Klasa końcu czyta pamiętnik Anny Frank i zaprosić prawdziwą Miep Gies, kobieta, która osłonięta Anne Frank podczas Holocaustu, mówić do klasy, podnosząc fundusze niezbędne do doprowadzić ją do szkoły z Holandii. Miep mówi klasy, która była po prostu robi to, co trzeba, kiedy pomógł Annę i jej rodzinę w czasie wojny, co prowadzi do nieoczekiwanych i dramatycznych konsekwencji zapoznaj się z naszą ofertą dla jednego z uczniów w klasie.

Nauczyciel prosi uczniów, aby pisać swoje pamiętniki w formie książkowej i kompiluje swoje wpisy i nazwiska w Freedom Writers Diaries. Wolność słowa jest wybitny film, aby ekran z rodziną i przyjaciółmi, wykazując, że nauki Diary of Anne Frank są tak aktualne, jak były 60 lat temu.

Sześć Współczesne wybory

Pretty Little Liars (Sara Shepard)

Pretty Little Liars następująco życie czterech dziewczyn – Spencer, Hannah, Aria i Emily – których klika rozpada się po tajemniczym zniknięciu swojego lidera, Alison.
– autor artykułu